GECE YOLCULARI YENİ ALBÜMLERİ 'NEDEN?' İLE HAYATI ve AŞKI SORGULUYOR !

Türk pop-rock müziğinin, kulvarındaki en büyük gruplarından Gece Yolcuları uzun süren albüm hasretine son vererek, 9 pırıl pırıl şarkıyla geliyor!

Duygulardan,saf aşkı bulmayı...hayatın aşka ve insana ait yüzlerini, ağlayan- ağlatan, gülen-güldüren şarkılara dönüştürmeyi ve bu şarkıları kalplerimize kazımayı başarmış bir kaç adam Gece Yolcuları...

Gece Yolcuları, yepyeni heyecanlarla yeni ve yine sımsıkı sarılacağımız bir soundla geliyor! Mutluluklarınıza, hüzünlerinize ortak olmaya,dilinizde, kulağınızda bir Gece Yolcuları şarkısı ile hikayenize ses, duygularınıza melodi olmaya geliyor.

2013 Şubat ayının son haftası,EMI Müzik Türkiye ve Gece Production işbirliği ile yayınlanacak yeni Gece Yolcuları albümü NEDEN? yılın en iddialı işlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Grup NEDEN? diyor.."aşk" en basit haliyle karşımızda dururken,onu en saf haliyle yaşamaktan neden uzaklaştığımızı sorguluyor. Hayatı; içindeki en temel duyguların ışığında fütürsuzca yaşamayı ve keyfini çıkarmayı neden beceremediğimizi sorguluyor.Gece Yolcuları kendi nedenlerini ve bulabildikleri cevapları, yeni şarkılarıyla sözler ve melodilerden bir sohbetmiş gibi bu albümde  sizlerle paylaşıyor.

HK stüdyolarında, bu kez diğer albümlerden farklı olarak Haluk Kurosman prodüktörlüğünde tamamlanan albümde yardımcı prodüktör olarak Özer Dönerkaya yer alıyor. Mixler yine Kurosman, mastering ise Amerika Sterling Stüdyoları'nda Steve Fallone tarafından yapıldı. Eyüp Hamiş, Hüseyin Bitmez, İlyas Tetik, Cem Yıldız, Özer Özel, Murat Süngü,Tuna Velibaşoğlu gibi usta müzisyenler de Gece Yolcuları müziğine renk veren diğer isimler… Çıkış şarkısı albümle aynı adı taşıyan 'Neden?', grubun solisti Edis İlhan bestesi. 9 şarkılık albümün tek cover şarkısı ise 'Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar'. Grubun çok konuşulacak fotograflarındaki yenilikçi stilinin altında da son günlerin en parlak isimlerinden Buse Terim imzası var.

  • http://www.geceyolculari.com.tr
  • http://www.twitter.com/geceyolculari
  • http://www.facebook.com/geceyolculari
  • http://www.emikent.com.tr
  • http://www.twitter.com/emimusicturkey
  • http://www.facebook.com/emimusicturkey
  • http://www.geceproduction.com
  • http://www.twitter.com/geceproduction
4.VİDEO KLİP PARÇAMIZ HANGİSİ OLSUN?
AFFEDECEK MİSİN?
55%
BANA HER YER KOLLARIN
26%
GECEYİ ÖRTTÜM ÜSTÜME
10%
ALDATILDIK ARKADAŞ
10%
Toplam oy: 62

Get Adobe Flash player